headerphoto

O nás

Soyle&Green je společností rodinného typu. Ke svým klientů přistupujeme s ohledem k jejich potřebám a přáním, která se snažíme splnit ke vzájemné spokojenosti.

Historie

Historie společnosti se začala psát již v roce 1993. Službami při prodeji realit jsme získali důležité zkušenosti s finančními institucemi, developery a také pro jednání s úřady.

Přelomovým byl rok 2008, kdy vedení převzala současná druhá generace. V roce 2009 byl použit název společnosti Soyle&Green a jeho zaregistrování do OR.

Současnost

Zaměření zůstává stále stejné – služby zákazníkovi. Hlavní oblastí našeho zájmu jsou obnovitelné zdroje energií a úspora při vytápění a ohřevu TUV pro rodinné domy i ostatní nemovitosti.

Jsme schopni zajistit výstavbu nemovitosti „na zelené louce“, přestavbu, rekonstrukci, nebo jen navrhnout a realizovat jiný zdroj vytápění, který pomůže ušetřit svému majiteli několik desítek procent nákladů na vytápění ročně.

Spolupracujeme s předními českými i zahraničními výrobci solárních panelů, fotovoltaických článků, kotlů, tepelných čerpadel a klimatizací.

Služby

Zavoláme Vám

Šetříme vaše peníze (více)

Vyberte "sto devět":
109   106   113